ספר אורחים
 
הוסף חתימה
 

אירית סיידוף בישבורג   (דואר אלקטרוני)
(09/07/2012 19:44:00)

תמר היא לא סתם מורה. היא מורה מלידה. ההתנסות שלי בשעורי היוגה של תמר היתה חוויה מיוחדת במינה. עם המון סבלנות מיקצועיות, ואהבה שהיא מעניקה לכל אחד מתלמידיה.כיף לתרגל יוגה עם תמר ואני ממליצה לכל אחת ואחד להתנסות.

תמר שפי   (דואר אלקטרוני)
(04/01/2012 19:00:00)

היום זה קרה!
פתחתי את הבוקר שרועה על רצפת בית כנסת בעניים עצומות...
זה היה יכול להיות פתיח לספר מתח או אימה - אבל האמת שזו היתה חוויה מדהימה.
ממליצה בחום לפתוח את ימי שלישי בבוקר בשעור יוגה אצל תמי בזכרון יעקב. זה הופך את הבוקר ואת כל היום - למשהו יותר נינוח, שלא לדבר על כל הטוב שזה עושה לשרירים, למפרקים ולצפיפות העצם.

תמר משעול שמעוני   (דואר אלקטרוני)
(25/07/2010 16:23:00)

אני לומדת יוגה אצל תמי כבר שלוש שנים בהנאה רבה. תמי מלמדת עם המון נשמה, חום ואכפתיות. היא משלבת בין עדינות והקשבה לבין "לדחוף" ולא לוותר. בתחילה חששתי להגיע ליוגה, כיוון שלא ידעתי אם אוכל לעשות זאת, ועם תמי גיליתי שאני יכולה וגם נהנית! במקצועי אני פסיכולוגית קלינית ואני מתרשמת ונתרמת מהאופן בו תמי משלבת את ה"חמצן" לגוף,ללב ולמחשבה. אני ממליצה בחום! וזה הזמן להגיד לך, תמי - המון תודה!

ענת גפני   (דואר אלקטרוני)
(25/07/2010 13:58:00)

עולם חדש ניפתח בפני שהתחלתי לתרגל יוגה אצל תמי, הרגשתי שמצאתי משהו שתמיד חיפשתי... עולם חדש ומופלא של קשר עם הגוף, עם הנשימה, מודעות למקומות שאפילו לא ידעתי על קיומם. הזדמנות טובה לומר לך תמי, תודה, את מורה ניפלאה ומופלאה שמעבירה בעדינות, ובעוצמה, במתינות, והרבה אהבה את התורה (ללא הטפות מיותרות), מקבלת כל אחד כמו שהוא ...בדיוק מהמקום ממנו הוא מגיע אלייך, ונראה לי שכל מי שבאזורינו ורוצה ללמוד יוגה - כדאי, (אבל ממש כדאי) שיגיע אלייך. שיהיה בהצלחה

לייבסיטי - בניית אתרים